קבוצות לימוד ותראפיה

מוזמנים להצטרף אלינו לתהליך קבוצתי בגישה ייחודית המזמין באהבה ורגישות לצעוד ישירות אל תוך, ומתוך, הכנות והאותנטיות העמוקה ביותר, ולחזור הביתה אל עצמנו, אל היופי ואל הכוח האמיתי שלנו.

בפורמט של קבוצה ניתן לעשות דרך שאותה לא תמיד ניתן לעשות בפגישות אישיות. לקבוצה יש כוח ופוטנציאל אדיר למנף את מסע הריפוי והצמיחה האישי ולקחת אותו קדימה בצורה מאוד מהירה ויעילה בעזרת התמיכה ההדדית, העומק הרגשי שמגיעים אליו, השיקופים האוהבים למי שאנחנו, ריבוי זוויות הראייה והתובנות העמוקות שמקבלים על עצמנו בפורמט הייחודי של קבוצה מסוג זה.

בואו נגלה ביחד, איך כל דבר קטן בכם יפה, חכם, גאוני ומלא באהבה.

 

מוזמנים לצפות בהקלטת מפגש המבוא בשידור חי שהעברתי בפייסבוק:

 

תיאור כללי של התהליך

זוהי קבוצת לימוד ותראפיה תהליכית הנפגשת לשעתיים וחצי, פעם בשבוע, למשך כחצי שנה (20 מפגשים שבועיים). אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע עמוק של לימוד, תראפיה ודינאמיקה קבוצתית, ברוח גישת ״להקשיב ללב״ על כל התובנות והכלים הרבים שהיא מציעה ומשלבת בתוכה. את הקבוצה מנחה ומוביל עמיחי, וצופי (בת זוגתו ושותפתו) משמשת כתומכת.

במפגש הראשון ניצור מפגש בין האנשים, ניצור קירבה וחיבור, ובעצם ניצור את ה״מיכל״ הבטוח שבתוכו ומתוכו נוכל להמשיך להעמיק. ואז, ב2-3 מפגשים הבאים של התהליך הקבוצתי נלמד ונטמיע ביחד באופן מעשי את רוח היסודות והכלים של גישת ״תקשורת מקרבת״ (NVC) (ששינתה וממשיכה כל הזמן עוד עוד לשנות לנו את החיים, ושאין לנו מספיק מילים כדי להודות עליה).

זוהי קבוצת לימוד ותראפיה תהליכית הנפגשת לשעתיים וחצי, פעם בשבוע, למשך כחמישה חודשים (20 מפגשים שבועיים). אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע עמוק של לימוד, תראפיה ודינאמיקה קבוצתית, ברוח גישת ״להקשיב ללב״ על כל התובנות והכלים הרבים שהיא מציעה ומשלבת בתוכה. את הקבוצה מנחה ומוביל עמיחי.

במפגש הראשון ניצור מפגש בין האנשים, ניצור קירבה וחיבור, ובעצם ניצור את ה״מיכל״ הבטוח שבתוכו ומתוכו נוכל להמשיך להעמיק. ואז, ב4 מפגשים הבאים של התהליך הקבוצתי נלמד ונטמיע ביחד באופן מעשי את רוח היסודות והכלים של גישת ״תקשורת מקרבת״ (NVC) (ששינתה וממשיכה כל הזמן עוד עוד לשנות לנו את החיים, ושאין לנו מספיק מילים כדי להודות עליה).

במפגשים הראשונים האלה נלמד איך להתחבר אל עצמנו ואיך להקשיב באמפתיה וחמלה לרבדים העמוקים ביותר בתוכנו וגם איך לתקשר את עצמנו החוצה עם אחרים בצורה שמקרבת ומרפאת, ומן הצד השני נלמד כיצד להקשיב באמפתיה וחמלה עמוקה גם לאחרים שמתקשרים איתנו על מנת לשמוע את מה שבאמת מנסה להאמר וכך להביא לחיבור, ריפוי ואפשרות למילוי הצרכים של כולם בו זמנית. הלימוד וההטמעה של ״השפה״ המקרבת הזאת תרחיב ותעמיק עוד ועוד את תחושת החופש, הקבלה והביטחון בקבוצה, ובחיים של כולנו בכלל.

לאחר מכן, החל מהמפגש ה5 בערך, על גבי הבסיס משרה הקירבה והביטחון הזה שיצרנו, נמשיך ונעמיק אל תוך החלק העיקרי של הקבוצה שהוא תהליך חי של דינאמיקה ותראפיה קבוצתית שבו נעבוד באופן חי ומעשי עם כל הנושאים שיעלו, בין אם זה מן החיים האישיים שלנו ובין אם זה מתוך האינטראקציה עם המשתתפים האחרים.

בחלק הזה נשתמש גם בעקרונות וכלים ברוח גישות נוספות כגון ״קור אנרג׳טיקס״ (פסיכותראפיה ממוקדת גוף עוצמתית), גישת קונסטלציה משפחתית ומערכתית, גישות תראפיה ממוקדות גוף ומבוססות מיינדפולנס נוספות לעבודה עדינה עם טראומה, וכלים נוספים המשולבים באופן אורגני בתוך העבודה.

חשוב להדגיש שהפוקוס פה הוא לגעת בצורה הכי חוויתית ומעשית וחיה בכל מה שחי וקיים בתוכנו ושעשוי לעלות מתוך המשתתפים, בין אם אלה הם נושאים מתוך החיים האישיים שמחוץ לקבוצה או נושאים שעולים במפגש עם המשתתפים האחרים בקבוצה עצמה.

במילים פשוטות – בחלק הזה נעבוד הרבה מאוד עם האנרגיה החיה, עם אנרגיית החיים והרגש שבגוף, הרבה מאוד עבודה מעשית וחוויתית ממוקדת גוף המאפשרת בין השאר ביטוי אמיתי ומלא של אנרגיית החיים. ובגדול, חשוב להבין שגם במפגשים הראשונים וגם לאורך כל משך מפגשי הקבוצה המיקוד הוא תמיד מאוד בגוף ובאנרגיה החיה ומעט מאוד תאוריות או דיבורים ״על״. הכל מאוד חוויתי, התנסותי, וחי.

מהות ומטרת הקבוצה

זוהי קבוצה שנפגשת כדי לעבור ביחד מסע מיוחד במינו, מסע מרפא ומשחרר, מסע של לימוד וגילוי עמוק של עצמנו בתוך קבוצה, מסע שמהות שלו היא בעצם התבגרות אמיתית, התבגרות שהיא בעצם מעבר ממושב הנוסע למושב הנהג בחיים שלנו, התבגרות שהיא בעצם היזכרות בכוח האמיתי שלנו להנהיג וליצור את החיים שלנו והחזרה אמיתית שלו אל הידיים שלנו.

זוהי קבוצה לאנשים המבקשים ובוחרים ללמוד להיות המנהיגים והיוצרים האמיתיים של חייהם. זוהי קבוצה שהמהות שלה היא המעבר מהיותנו צרכנים של החיים והמציאות להיותנו אנשים היוצרים ומנהיגים אותה.

זהו מסע המזמין אל תוך הכנות העמוקה ביותר, שלנו עם עצמנו ושלנו עם אחרים, מה שמאפשר גם לדפוסים הלא מודעים והפצעים האישיים העמוקים ביותר שלנו להתגלות, לעבור עיבוד, להשתחרר ולהירפא, ומתוך כך מאפשר ומחולל שינויים עמוקים בפועל בחיי היום ביום.

מטרה חשובה נוספת של המסע הזה היא לקבל כלים מעשיים וללמוד בפועל כיצד להשאר מחוברים ונאמנים לעצמנו לחלוטין בתוך מערכות יחסים ובמפגש עם העולם שבחוץ.

דרך ההתרחשויות בקבוצה נעמיק את המודעות לעצמנו ונקבל תובנות משחררות וטרנספורמטיביות על הדפוסים ומערכות ההפעלה הנסתרות שלנו אשר מתגלות מתוך הדינאמיקה בקבוצה, אך משקפות את ההתנהלות הלא מודעת שלנו בכל אזורי חיינו האחרים.

באמצעות החזרת המודעות והקשר עם האותנטיות ועם הצרכים העמוקים שלנו, ודרך הענקת חוויה מתקנת של מענה אמיתי, ישיר ועמוק לצרכים שלנו במסגרת התמיכה הקבוצתית, נוכל לאפשר לריפוי ושיחרור עמוקים להתרחש בכל מישורי חיינו.

מה שקורה בקבוצה מהדהד, משפיע ומשנה גם את כל המבנה של חיינו, של מערכת היחסים עם עצמנו ועם אחרים, משום שהוא מחזיר אותנו עוד ועוד לעצמנו האותנטי, לליבה שלנו.

מתוך הריפוי והשיחרור האישיים שלנו, נאפשר לעצמנו גם להפוך עוד ועוד לכלי שרת עבור הריפוי, ההזנה והצמיחה של המשתתפים האחרים בקבוצה, וגם עבור אנשים אחרים בעולם הזה בכלל – מה שיאפשר עוד ועוד גם את הגילוי והמימוש של המתנות הייחודיות שלנו בעולם הזה.

אופי העבודה בקבוצה

העבודה בקבוצה שואפת תמיד להתמקד בחיבור עם מה שחי ממש ברגע זה (בשונה מסיפורים, ניתוחים, תאוריות וכו׳), בהנעה וביטוי אותנטי דרך הגוף והקול של אנרגיית החיים\הרגש אשר הייתה עצורה ומודחקת בנו עד היום מסיבות (מובנות מאוד) שונות, ומתוך כך להגיע באופן אורגני (כזה שקורה מעצמו) לאמת העמוקה והמשחררת ביותר שלנו, כמו גם חיבור לרגשות והצרכים הנסתרים והעמוקים ביותר.

בקבוצה יהיה דגש מצד אחד על העמקת הכנות הרגשית, על העמקת יכולת התקשורת המילולית האותנטית שלנו, ועל העמקת יכולת ההקשבה האמפתית לעצמנו ולאחרים, ומצד שני על עבודה דרך הגוף עצמו המאפשר לנו חיבור ישיר ועוקף מנגנוני חשיבה, על מנת לגעת ולהעלות למודע חוויות, מידע וזיכרונות עבר מודחקים, ובסופו של דבר מאפשר לנו גם להתחבר אל רובד הליבה העמוק ביותר, לשחרר את אנרגית החיים המקורית שלנו ולתחבר שוב אל העצמי האותנטי ביותר שבנו.

מה שיקרה בקבוצה תלוי לחלוטין ונובע מתוך מה וכמה שהמשתתפים מביאים אליה מעצמם, זוהי קבוצה שאותה אני מנחה אבל זוהי קבוצה שבה כולם הופכים למנהיגים ושותפים להתרחשות. זוהי קבוצה שבה כולם מנהיגים ביחד, זוהי קבוצה שבה אני (בתור המנחה) מנהיג, אולם למעשה:

 אני מנהיג אשר מחזיק מרחב למנהיגים שאתם.

אופי העבודה בקבוצה הוא חקירתי, אינטואטיבי וחי מאוד, ומעודד את המשתתפים בכל רגע לקום ולהפוך למנהיגים שותפים של המתרחש במרחב, ולשמש בתפקידים מרפאים האחד עבור האחרים.

(כל הפרטים הטכניים בתחתית הדף)
 

עדויות אישיות של משתתפים במחזורים הקודמים:

דנה משתפת: זו היתה בשבילי התנסות חברתית מרגשת ומרתקת. מרחב בו התאפשר לי להיות לגמרי אני. בלי לנסות לשנות או לתקן. פשוט להגיד כן. לכל מה שאני. קשה לי להסביר מה בדיוק קרה במפגשים האלו, כי הכל היה חי, וחד פעמי.
אחד הכלים המרכזיים שבו עמיחי משתמש הוא הרגע הזה, הכאן ועכשיו. שטומן בחובו את הכל בעצם. מי שרוצה מביא את עצמו, מספר מה שחי בו באותו רגע, ועמיחי עוזר לו לדייק את ההקשבה הפנימית. ועם מה שעולה, עמיחי נותן לזה מקום בצורה שבה זה מבקש להתבטא.
אם זה בשחרור של אנרגיה דרך הנעה של הגוף, במוזיקה, בקול, במשחק תפקידים ועוד ועוד.. המקום הזה שניתן, מאפשר ללב להתגלות במלואו, וכשהלב נגלה, מתגלה האהבה.
זהו מרחב שמאפשר ומעודד כנות מוחלטת. וכשהאמת שלך מתקבלת באהבה – יש לזה כח מרפא. גם ליחיד וגם לקבוצה. כל הזמן נוכחים מחדש כמה שכולנו דומים עמוק בפנים. דווקא מהמקום הבטוח, ששומר ומכבד את כל הרגשות שעולים, את הפחד, את הקושי, את ההימנעות, ומעניק אהבה לכל מה שקיים – שם אפשר לקחת סיכונים, משם אפשר לצמוח.
עמיחי הוא גאון ויצירתי, אומן ההקשבה ללב. הוא מלא בכבוד ואהבה לכל אחד. ונותן מקום לכולם, ברגישות ועדינות, ואכפתיות אמיתית. ובעיקר אנושי כל כך, אמיתי וכנה, אחד מאיתנו. צופי היקרה, משלימה באופן מופלא את ההנחיה שלו, בנוכחות אוהבת ומכילה, ובלב ענקי שיש בו מקום לכולם.
אני לא יודעת כיצד ההתנסות הזו שעברתי, תתבטא בחיי. אני יודעת שהוטמעו בי חוויות משמעותיות. שראו אותי, שהקשיבו לי, שקיבלו אותי בדיוק כמו שאני. וראיתי אחרים באמת. ואהבתי אותם. אני רואה בבהירות גדולה יותר את המתנות שיש לי לתת לעולם. אני יודעת שבכוחי ליצור את המציאות שאני רוצה. תודה מכל הלב.

דוד מאואס משתף:   זה אחד הדברים הטובים ביותר שקרו לי. אני מרגיש שהחיבור שלי אל הלב שלי גדל, הדלת של הלב ממשיכה להיפתח, והאומץ שלי להיות מי שאני בכל רגע ורגע מתעצם. והעוצמה שגדלה בתוכי ובתוך החיים שלי כתוצאה מהתהליך הזה – קשה לתאר אותה. אף פעם לא הרגשתי טוב כמו שאני מרגיש עכשיו.

עמיחי מחזיק את המרחב הבטוח שמאפשר לדברים לעלות, הוא מנחה בצורה מדוייקת שרק אדם שבאמת מתחבר אל הנוכחות שלו בעולם הזה, יכול באמת להביא. הוא מוצא את מה שחי בתוך כל אחד מאיתנו, ומצליח להביא אותו למימוש בדרך הקלה ביותר, הדרך של הכי פחות התנגדויות. הוא נעזר בקבוצה, והוא פתוח לשינויים ולא נתפס על אף תכנית קבועה. הוא זורם וגמיש, וככה נראית גם הקבוצה.

אנחנו מרשים לעצמנו, להביא את כל מה שעולה בנו בזמן אמת – כי עמיחי מעודד ומאפשר את זה.

צופי משלימה בנוכחות הרגשית העוצמתית שלה את ההנחיה של עמיחי, וביחד הם שוזרים מרחב אוהב ומאפשר, שמוכן ורוצה וצמא – להכיל את הכל.

אני לא חוויתי שום דבר שאפילו מתקרב לקבוצה הזאת. וחוויתי הרבה דברים בחיים שלי.

רמת הפתיחות והקבלה שיש בקבוצה הזאת – ובלבבות שמנחים אותה – היא משהו שיכולתי רק לחלום עליו. והנה הוא התגשם ואני מאושר להודות, שהקבוצה הפכה מהר מאוד להיות אחד מהדברים החשובים ביותר בחיים שלי.

לא הייתי מוותר עליה בשום פנים ואופן, וכבר כשעמיחי הודיע שנפתחת הרשמה להמשך ביקשתי להמשיך, ואני מתכוון להמשיך עד להודעה חדשה.

אני מזמין את כל מי שרוצה להתחבר למה שבאמת חי בתוכו – להצטרף אלינו למסע המדהים הזה, שהוא לא דומה לשום מסע ״טיפולי״ אחר. בעיני הוא דומה הכי הרבה רק לדבר אחד: לחיים עצמם.

הדר ליבנה משתפת:   …אני שמה לב איך הייתי רוצה שכל מי שקרוב אליי ואכפת לי ממנו ילך לקבוצה הזאת, זה חלל של ריפוי, אמת, רגש ונוכחות. יש שם שיח והתנהלות שפשוט מחזירים לי אמון בכוח של אנשים לרפא אחד את השני ולאהוב אחד את השני באמת…
אחת מאבני היסוד של הגישה היא לתת ביטוי בכל רגע ורגע למה שחי בנו עכשיו בגוף. קסם נוצר כשאנחנו באמון ומוכנים לפגוש ולהזיז כל אנרגיה שנוכחת בנו. זהו מרחב אנושי מרפא, אותנטי, חי פועם ומרתק.
אני ממליצה בחום לוהט על הסדנה הזאת, אני מתנסה בעבודה הזאת כבר שנה בפגישות שבועיות.

עדות אישית – אורלי קובי:   …הדבר הכי ערכי ועוצמתי שקיבלתי במסע הזה הוא שאני כמו שאני מספיק טובה. שאני לא מוכנה לחיות יותר בארץ "אין ברירה" ושכל המחשבות והרצונות שלי מותרים. המסע שהתחיל פה, זה לא זבנג וגמרנו אני חופשיה. לא. אבל זה כמו שפה חדשה או כלי חדש בארגז הכלים, התדר שממנו אני באה השתנה לחלוטין. השיח הפנימי השלילי כלפי עצמי פסק, וכך גם הפליזריות שלי. למדתי שמה שיש בי הוא חשוב – וע"י נתינת מקום לעצמי – אני נותנת מקום לאחרים. זו קבוצה של למידה חוויתית, הדינמיקה שבה יוצרת את המפגש – אי אפשר להתכונן לקבוצה כזו… שחררת ממני שנים של עבדות פנימית… תודה זו מילה קטנה מכדי להביע את מה שקיבלתי בחצי שנה האחרונה…

עדות אישית – אילנה:   …אני אומרת ללא שום ספק ובכוונה אמיתית שעמיחי שינה את חיי. לא פחות מזה… ההשתתפות בקבוצה העניקה לי כלים חשובים ומהותיים לחיים. העבודה הדינמית עם חברי הקבוצה המדהימים שינתה לי משמעותית מערכות יחסים בחיי (ילדים, זוגיות, עבודה) מכל היבט… ממליצה לכל מי שקצת שכח את עצמו לקחת חלק במסע המדהים הזה ולגלות את עצמו מחדש, מסע עוצמתי, משנה חיים ומעצב אותנו מחדש…

עדות אישית – עינת נועם:   …מה שמתרחש שם כבר כמה חודשים זה ריפוי וריפוי וריפוי… וגם האנשים הכי סגורים וסגורות ניפתחו ויצאו מהם ביטויים ששום דבר כבר לא יכל לעצור. כל ההגנות נמסות לנוכח הרצון האמיתי לשחרר תקיעיות אנרגטיות ובתמיכת ובאהבת הקבוצה. זה מרגש אותי כל מיפגש מחדש לראות את עמיחי עובד עם מישהי או מישהו בכזאת אהבת אמת, בכזאת אכפתיות, בכזאת מסירות, לא מוותר, פשוט לא מוותר, עד שזה קורה. ואני מעידה על עצמי, שבתמיכתו ואהבתו שלא תאומן של עמיחי יכולתי לחוות רגש שמעולם לא הרשיתי לעצמי… כשיש מישהו שעד לכל זה באהבה וקבלה אין סופית מתרחש נס. יותר ויותר , אני באופן אישי מתקרבת ללב שלי, לאמת, ויודעת שאנחנו, כל יצורי כדור הארץ, באיזה אופן, מחוברים מחוברות מאד חזק, בקווים דקים של אור, ולכן כיון שאכפת לי אני ממש ממליצה על הקבוצה הזו… 

עדות אישית – משה נאמן:   …הקבוצה המדהימה הזאת שלא טוחנים תאוריות פשוט נוגעים קופצים למים לגמרי. מתנה… אני מעריץ את הכנות הדיוק האינטואיציה שלך. חולה על הפחד האותנטי שלך שמתגנב… ההקשבה הכנה והמלאה שלך פשוט שולחת לי גלים של ריפוי…יש לך מתנה שבכוחה לתקן עולם…

 

פרטים טכניים:

תאריך תחילת המחזור הבא: קבוצת יום ב׳ – 5.11.2018 

מספר המפגשים: 20 מפגשים שבועיים בני שעתיים וחצי כל אחד.

יום הקבוצה: הקבוצה תתקיים בימי ב׳

שעות: 19:00-21:30

מיקום: אזור השרון

מספר המשתתפים: מקסימום 14 משתתפים בכל קבוצה

עלות: 3200 ש״ח (ניתן גם לחלק למספר רב של תשלומים)

הטבה מיוחדת נוספת לנרשמים: 2 פגישות אישיות עם עמיחי בעלות של 250 ש״ח במקום 350 ש״ח (סה״כ 200 ש״ח הנחה) אותן ניתן לנצל במהלך תקופת המפגשים הקבוצתיים.

 

אז, איך מצטרפים לקבוצות השבועיות??

פשוט מלאו את הטופס הזה כאן מתחת ונחזור אליכם
או התקשרו אליי ישירות – 054-4292618


שיעור וידאו לרכישה וצפייה ישירות מהמחשב\טלפון
בנושא: ״כנות והקשבה ללב בזוגיות״
לפרטים נוספים – לחצו כאן

_____________________________

שיעור וידאו לרכישה וצפייה ישירות מהמחשב\טלפון
בנושא: ״איך למדתי לאהוב את עצמי?״
לפרטים נוספים – לחצו כאן

_____________________________

לתאום טיפול פרטני או זוגי עם עמיחי:
התקשרו 054-4292618 או צרו קשר


טקסטים אחרונים

מה שקרה לי בחיים מאז שהחלטתי להפסיק לחכות

בימים האחרונים הילד שלי (בן ה3 חודשים) התחיל פתאום לדבר בג׳יבריש, ממש לדבר איתי, ואז גם ממש התחיל לשיר (!) בשפה של תינוקות, ללא מילים, רק... קרא עוד

מתוסכלים מינית? יתכן ששכחתם לאהוב

יש לי משהו להגיד לכל הנשים והגברים פה שמרגישים מתוסכלים מינית בזוגיות ,שמרגישים שהם רוצים יותר מאשר בן או בת הזוג שלהם ומקבלים ברקסים מהצד השני,... קרא עוד

דינאמיקת ״הסוד הקטן״ שפוגעת בזוגיות ואיך להתמודד

יצא לי במקרה לאחרונה לשוחח עם כמה אנשים שנמצאים בזוגיות, גם טרייה וגם ותיקה, שסיפרו לי על תופעה דומה שקרתה אצלם בזוגיות ושאצלי הדליקה מיד נורה... קרא עוד

ללמוד שפות חדשות ומפתיעות של קירבה ואינטימיות

עם אבא שלי כמעט ולא היו לי מעולם שום שיחות רגש בחיים, ולא משנה כמה ניסיתי (ולא תמיד הכי בנחמדות) *בחוויה שלי* הוא פשוט לא ממש... קרא עוד

אחת הדרכים היעילות ביותר שלי לריפוי פצע הערך העצמי המכאיב

רוב חיי סבלתי ממחשבות קומפולסיביות מקטינות, פוצעות ומכאיבות כמו: ״אין לי מה לתת״, ״אני סתם, אין בי שום דבר מיוחד״, ״אני אפס, עלוב״, ״אני לא שווה״,... קרא עוד

הריפוי שבזוגיות מונוגמית ארוכת שנים… עם עצמי :)

זוגיות מונוגמית ארוכה יכולה להיות ממש מאתגרת, כי זה נורא קשה להיות כל כך הרבה שנים עם אותו האדם. נורא בא לפעמים להחליף ולהיות עם מישהו... קרא עוד

קרא עוד מאמרים

סרטונים אחרונים

כלי פשוט שמאפשר לחיות מהמהות במערכות יחסים

הנה אחד הכלים החשובים ביותר שאני אישית משתמש בו במערכות היחסים שלי בחיים, מתרגל אותו כל הזמן ועובר בעזרתו טרנספורמציות מאוד עמוקות וגם יוצר בעזרתו ניסים... קרא עוד

למה חשוב לפעמים *לא* לקבל דברים? \ ללמוד להתאבל

  למה חשוב כ״כ ללמוד *לא* לקבל דברים בחיים? באיזה אופן אבל (התאבלות) על דברים יכול להיות נעים? למה חשוב כ״כ ללמוד להתאבל קודם על דברים... קרא עוד

המצפן של ״נעים ולא-נעים״ – גישת הכנות וההקשבה ללב ביחסים

מוזמנים לצפות בשיעור הפתוח והחינמי שקיימתי בשידור חי עם רועי בן יוסף, לקראת קורס ההכשרה בגישת הכנות וההקשבה ללב בהנחייתנו שנפתח ב18 לדצמבר 2019. בשיעור הזה... קרא עוד

צפה בסרטונים נוספים