סדנאות וקבוצות תראפיה

 

מוזמנים להצטרף אלינו לתהליך קבוצתי בגישה ייחודית המזמין באהבה ורגישות לצעוד ישירות אל תוך, ומתוך, הכנות והאותנטיות העמוקה ביותר.

בואו נגלה ביחד, איך כל דבר קטן בכם יפה, חכם, גאוני ומלא באהבה.

הצטרפו אלינו למסע עמוק של תראפיה ודינאמיקה קבוצתית ברוח גישת ״להקשיב ללב״ על כל הכלים הרבים שהיא מציעה, יחד עם השראה וכלים מגישות נוספות כגון ״קור אנרג׳טיקס״ (גישה עוצמתית לתראפיה סומאטית ממוקדת גוף), גישת ״תקשורת מקרבת״ וכלים נוספים, המשולבים באופן אינטגראלי בתוך העבודה.

בפורמט של קבוצה ניתן לעשות דרך שאותה לא תמיד ניתן לעשות בפגישות אישיות. לקבוצה יש כוח ופוטנציאל אדיר למנף את מסע הריפוי והצמיחה האישי ולקחת אותו קדימה בצורה מאוד מהירה ויעילה בעזרת התמיכה ההדדית, העומק הרגשי שמגיעים אליו, השיקופים, ריבוי זוויות הראייה והתובנות העמוקות שמקבלים על עצמנו בפורמט הייחודי של קבוצה מסוג זה.

צפו בהקלטת מפגש המבוא שהתקיים בשידור חי:

מהות ומטרת הקבוצה

זוהי קבוצה שנפגשת כדי לעבור ביחד מסע מיוחד במינו, מסע מרפא ומשחרר, מסע של לימוד וגילוי עמוק של עצמנו בתוך קבוצה.

זהו מסע המזמין אל תוך הכנות העמוקה ביותר, שלנו עם עצמנו ושלנו עם אחרים, מה שמאפשר גם לדפוסים הלא מודעים והפצעים האישיים העמוקים ביותר שלנו להתגלות, לעבור עיבוד, להשתחרר ולהירפא, ומתוך כך מאפשר ומחולל שינויים עמוקים בפועל בחיי היום ביום.

מטרה חשובה נוספת של המסע הזה היא לקבל כלים מעשיים וללמוד בפועל כיצד להשאר מחוברים ונאמנים לעצמנו לחלוטין בתוך מערכות יחסים ובמפגש עם העולם שבחוץ.

דרך ההתרחשויות בקבוצה נעמיק את המודעות לעצמנו ונקבל תובנות משחררות וטרנספורמטיביות על הדפוסים ומערכות ההפעלה הנסתרות שלנו אשר מתגלות מתוך הדינאמיקה בקבוצה, אך משקפות את ההתנהלות הלא מודעת שלנו בכל אזורי חיינו האחרים.

באמצעות החזרת המודעות והקשר עם האותנטיות ועם הצרכים העמוקים שלנו, ודרך הענקת חוויה מתקנת של מענה אמיתי, ישיר ועמוק לצרכים שלנו במסגרת התמיכה הקבוצתית, נוכל לאפשר לריפוי ושיחרור עמוקים להתרחש בכל אזורי חיינו.

מה שקורה בקבוצה מהדהד, משפיע ומשנה גם את כל המבנה של חיינו, של מערכת היחסים עם עצמנו ועם אחרים, משום שהוא מחזיר אותנו עוד ועוד לעצמנו האותנטי, לליבה שלנו.

מתוך הריפוי והשיחרור האישיים שלנו, נאפשר לעצמנו גם להפוך עוד ועוד לכלי שרת עבור הריפוי, ההזנה והצמיחה של המשתתפים האחרים בקבוצה, וגם עבור אנשים אחרים בעולם הזה בכלל – מה שיאפשר עוד ועוד גם את הגילוי והמימוש של המתנות הייחודיות שלנו בעולם הזה.

אופי העבודה בקבוצה

העבודה בקבוצה שואפת תמיד להתמקד בחיבור עם מה שחי ממש ברגע זה (בשונה מסיפורים, ניתוחים, תאוריות וכו׳), בהנעה וביטוי אותנטי דרך הגוף והקול של אנרגיית החיים\הרגש אשר הייתה עצורה ומודחקת בנו עד היום מסיבות (מובנות מאוד) שונות, ומתוך כך להגיע באופן אורגני (כזה שקורה מעצמו) לאמת העמוקה והמשחררת ביותר שלנו.

בקבוצה יהיה דגש מצד אחד על העמקת הכנות הרגשית ויכולת התקשורת המילולית האותנטית שלנו, ומצד שני על עבודה דרך הגוף עצמו המאפשר לנו חיבור ישיר ועוקף מנגנוני חשיבה על מנת לגעת ולהעלות למודע חוויות, מידע וזיכרונות עבר מודחקים, ובסופו של דבר מאפשר לנו גם להתחבר אל רובד הליבה העמוק ביותר ולשחרר את אנרגית החיים המקורית שלנו ולתחבר שוב אל עצמנו האותנטי ביותר.

מה שיקרה בקבוצה תלוי לחלוטין ונובע מתוך מה וכמה שהמשתתפים מביאים אליה מעצמם, זוהי קבוצה שאותה אנחנו מנחים אבל זוהי קבוצה שבה כולם הופכים למנהיגים ושותפים להתרחשות.

אופי העבודה בקבוצה הוא חקירתי, אינטואטיבי וחי מאוד, ומעודד את המשתתפים בכל רגע לקום ולהפוך למנהיגים שותפים של המתרחש במרחב, ולשמש בתפקידים מרפאים האחד עבור האחרים.

(כל הפרטים הטכניים בתחתית הדף)
 

עדויות אישיות של משתתפים במחזורים הקודמים:

 

דוד מאואס משתף:   זה אחד הדברים הטובים ביותר שקרו לי. אני מרגיש שהחיבור שלי אל הלב שלי גדל, הדלת של הלב ממשיכה להיפתח, והאומץ שלי להיות מי שאני בכל רגע ורגע מתעצם. והעוצמה שגדלה בתוכי ובתוך החיים שלי כתוצאה מהתהליך הזה – קשה לתאר אותה. אף פעם לא הרגשתי טוב כמו שאני מרגיש עכשיו.

עמיחי מחזיק את המרחב הבטוח שמאפשר לדברים לעלות, הוא מנחה בצורה מדוייקת שרק אדם שבאמת מתחבר אל הנוכחות שלו בעולם הזה, יכול באמת להביא. הוא מוצא את מה שחי בתוך כל אחד מאיתנו, ומצליח להביא אותו למימוש בדרך הקלה ביותר, הדרך של הכי פחות התנגדויות. הוא נעזר בקבוצה, והוא פתוח לשינויים ולא נתפס על אף תכנית קבועה. הוא זורם וגמיש, וככה נראית גם הקבוצה.

אנחנו מרשים לעצמנו, להביא את כל מה שעולה בנו בזמן אמת – כי עמיחי מעודד ומאפשר את זה.

צופי משלימה בנוכחות הרגשית העוצמתית שלה את ההנחיה של עמיחי, וביחד הם שוזרים מרחב אוהב ומאפשר, שמוכן ורוצה וצמא – להכיל את הכל.

אני לא חוויתי שום דבר שאפילו מתקרב לקבוצה הזאת. וחוויתי הרבה דברים בחיים שלי.

רמת הפתיחות והקבלה שיש בקבוצה הזאת – ובלבבות שמנחים אותה – היא משהו שיכולתי רק לחלום עליו. והנה הוא התגשם ואני מאושר להודות, שהקבוצה הפכה מהר מאוד להיות אחד מהדברים החשובים ביותר בחיים שלי.

לא הייתי מוותר עליה בשום פנים ואופן, וכבר כשעמיחי הודיע שנפתחת הרשמה להמשך ביקשתי להמשיך, ואני מתכוון להמשיך עד להודעה חדשה.

אני מזמין את כל מי שרוצה להתחבר למה שבאמת חי בתוכו – להצטרף אלינו למסע המדהים הזה, שהוא לא דומה לשום מסע ״טיפולי״ אחר. בעיני הוא דומה הכי הרבה רק לדבר אחד: לחיים עצמם.

הדר ליבנה משתפת:   …אני שמה לב איך הייתי רוצה שכל מי שקרוב אליי ואכפת לי ממנו ילך לקבוצה הזאת, זה חלל של ריפוי, אמת, רגש ונוכחות. יש שם שיח והתנהלות שפשוט מחזירים לי אמון בכוח של אנשים לרפא אחד את השני ולאהוב אחד את השני באמת…
אחת מאבני היסוד של הגישה היא לתת ביטוי בכל רגע ורגע למה שחי בנו עכשיו בגוף. קסם נוצר כשאנחנו באמון ומוכנים לפגוש ולהזיז כל אנרגיה שנוכחת בנו. זהו מרחב אנושי מרפא, אותנטי, חי פועם ומרתק.
אני ממליצה בחום לוהט על הסדנה הזאת, אני מתנסה בעבודה הזאת כבר שנה בפגישות שבועיות.

עדות אישית – אורלי קובי:   …הדבר הכי ערכי ועוצמתי שקיבלתי במסע הזה הוא שאני כמו שאני מספיק טובה. שאני לא מוכנה לחיות יותר בארץ "אין ברירה" ושכל המחשבות והרצונות שלי מותרים. המסע שהתחיל פה, זה לא זבנג וגמרנו אני חופשיה. לא. אבל זה כמו שפה חדשה או כלי חדש בארגז הכלים, התדר שממנו אני באה השתנה לחלוטין. השיח הפנימי השלילי כלפי עצמי פסק, וכך גם הפליזריות שלי. למדתי שמה שיש בי הוא חשוב – וע"י נתינת מקום לעצמי – אני נותנת מקום לאחרים. זו קבוצה של למידה חוויתית, הדינמיקה שבה יוצרת את המפגש – אי אפשר להתכונן לקבוצה כזו… שחררת ממני שנים של עבדות פנימית… תודה זו מילה קטנה מכדי להביע את מה שקיבלתי בחצי שנה האחרונה…

עדות אישית – אילנה:   …אני אומרת ללא שום ספק ובכוונה אמיתית שעמיחי שינה את חיי. לא פחות מזה… ההשתתפות בקבוצה העניקה לי כלים חשובים ומהותיים לחיים. העבודה הדינמית עם חברי הקבוצה המדהימים שינתה לי משמעותית מערכות יחסים בחיי (ילדים, זוגיות, עבודה) מכל היבט… ממליצה לכל מי שקצת שכח את עצמו לקחת חלק במסע המדהים הזה ולגלות את עצמו מחדש, מסע עוצמתי, משנה חיים ומעצב אותנו מחדש…

עדות אישית – עינת נועם:   …מה שמתרחש שם כבר כמה חודשים זה ריפוי וריפוי וריפוי… וגם האנשים הכי סגורים וסגורות ניפתחו ויצאו מהם ביטויים ששום דבר כבר לא יכל לעצור. כל ההגנות נמסות לנוכח הרצון האמיתי לשחרר תקיעיות אנרגטיות ובתמיכת ובאהבת הקבוצה. זה מרגש אותי כל מיפגש מחדש לראות את עמיחי עובד עם מישהי או מישהו בכזאת אהבת אמת, בכזאת אכפתיות, בכזאת מסירות, לא מוותר, פשוט לא מוותר, עד שזה קורה. ואני מעידה על עצמי, שבתמיכתו ואהבתו שלא תאומן של עמיחי יכולתי לחוות רגש שמעולם לא הרשיתי לעצמי… כשיש מישהו שעד לכל זה באהבה וקבלה אין סופית מתרחש נס. יותר ויותר , אני באופן אישי מתקרבת ללב שלי, לאמת, ויודעת שאנחנו, כל יצורי כדור הארץ, באיזה אופן, מחוברים מחוברות מאד חזק, בקווים דקים של אור, ולכן כיון שאכפת לי אני ממש ממליצה על הקבוצה הזו… 

עדות אישית – משה נאמן:   …הקבוצה המדהימה הזאת שלא טוחנים תאוריות פשוט נוגעים קופצים למים לגמרי. מתנה… אני מעריץ את הכנות הדיוק האינטואיציה שלך. חולה על הפחד האותנטי שלך שמתגנב… ההקשבה הכנה והמלאה שלך פשוט שולחת לי גלים של ריפוי…יש לך מתנה שבכוחה לתקן עולם…

מתי זה קורה?

עדכון – ההרשמה לשתי הקבוצות התמלאה עד אפס מקום ולא ניתן עוד להצטרף למחזור הנוכחי.

למעוניינים בהצטרפות למחזור הבא – שימו לב:

הרשמה נסגרת בד״כ כחודש לפני תחילת הקבוצות כך שבמידה ואתם מעוניינים להצטרף למחזור הבא (עדיין אין תאריכים ופרטים סופיים) מומלץ מאוד לכתוב לי כבר עכשיו דרך דף צור קשר באתר ולבקש שאוסיף אתכם לרשימת המתעניינים כך שתבטיחו לעצמכם את המקום ולא תפספסו את ההרשמה הבאה.

פתיחת מחזור קבוצות התראפיה השבועיות הבא: תחילת ינואר 2017

מספר ומשך המפגשים השבועיים: 
20 מפגשים שבועיים בני שעתיים וחצי כל אחד.

תאריכים:
– קבוצת ימי שני – מפגש ראשון בתאריך 1.1.2018, מפגש אחרון 14.5.2018 (נפגש ברצף כל שבוע).
– קבוצת ימי רביעי – מפגש ראשון בתאריך 3.1.2018,  מפגש אחרון 30.5.2018 (נפגש ברצף כל שבוע, מלבד ערבי חג 23.3, 18.4).

שעות המפגשים: 19:30-22:00 (מתחילים ומסיימים תמיד בדיוק ממש על הדקה, אז מגיעים תמיד רבע שעה לפני המפגש כדי לשתות איזה תה, להגיד שלומים לכולם ולהתמקם)

מספר המשתתפים בקבוצה: מינימום 12 ומקסימום 15.

מה כוללת העלות?
1. עשרים מפגשים שבועיים בני שעתיים וחצי.
2. פגישה אישית אחת של שעה ורבע עם עמיחי (עלותה הרגילה הינה 350 ש״ח), שאותה ניתן לנצל בכל נקודה לאורך תקופת המפגשים של הקבוצה.

 

אז, איך מצטרפים לקבוצות השבועיות??

לפרטים והרשמה פשוט כתבו לי דרך דף צור קשר באתר או התקשרו אליי.

 

 

מוזמנים לכתוב לי בדף צור קשר ולשאול אותי לגבי כל דבר נוסף במידה ויש כזה,
חיבוק! 🙂

 


לתאום פגישת הדרכה וליווי פרטנית או זוגית עם עמיחי:
התקשרו 054-4292618 או צרו קשר


טקסטים אחרונים

להגדיל ולהרחיב את העונג וההנאה

אני לא מנסה לצמצם או להעלים את הכאב והסבל בחיים שלי. אני מתמקד בלהגדיל ולהרחיב את העונג, ההנאה, השימחה, הכיף והאהבה שכבר... קרא עוד

העונג הכי גדול שלי

העונג הכי גדול שלי  הוא בלראות  את האהבה, התמימות, היופי, הכוונה והמהות הטובה, שבלב כל קול ודפוס בתוכי, ושבלב כל אדם הנקרה... קרא עוד

האם להשאר או להפרד? האם זה בן\בת הזוג המתאים עבורי?

בשנים הרבות שאני מלווה יחידים וזוגות הגיעו אליי מאות רבות של נשים וגברים ששאלו את עצמם את השאלה הזאת ואני לא חושב שפגשתי אפילו אדם אחד... קרא עוד

צרכים הם בכלל לא מחסור אלא מלאות

צרכים הם לא מחסור במשהו אלא מלאות במשהו. הם לא משהו שאם רק נקבל אותו ממישהו שם בחוץ אז נתמלא. הם משהו שאם נעמיק אל תוך... קרא עוד

מה באמת מאפשר שיחרור רגשי? ולמה לפעמים זה לא קורה?

הרבה אנשים מתבלבלים בין להרגיש באמת לבין רק להיות מודע לרגש. להיות מודע לרגש ולהרגיש אותו באמת זה שני דברים מאוד שונים. לפעמים באים אליי אנשים לפגישות... קרא עוד

רק שלא יראו את המעידות שלי – סיפור על אמפתיה

״איזה אישה מעצבנת, קולנית, לא מתחשבת, לא רגישה ולא אכפתית כלפי האחרים פה״ חשבתי לעצמי, לפני כמה ימים, תוך כדי שחיכיתי לתורי בבית המרקחת, ממהר בטירוף... קרא עוד

קרא עוד מאמרים

סרטונים אחרונים

עדות אישית מקבוצות התראפיה – נוריה דינה לוזינסקי

בוידאו הזה משתפת נוריה, אשר השתתפה ברצף ב3 מחזורים של קבוצות התראפיה השבועיות, בחוויה האישית שלה, במה קורה מבחינתה בקבוצות האלה ומה קיבלה... קרא עוד

כלי פשוט שמאפשר אהבה לכל חלקי הנפש

מוזמנים לצפות בהסבר קצר על כלי פשוט ונפלא שמאפשר בקלות אהבה עצמית לכל החלקים, משחרר ומאחה את הנפש. (צולם בשידור חי... קרא עוד

שני הכלים הכי עוצמתיים שאני מכיר לזוגיות ויחסים בכלל

הנה שני הכלים הכי עוצמתיים והכי משחררים ומקרבים שאני מכיר בזוגיות, ובתכלס גם ביחסים עם עצמי ובתנהלות בעולם הזה... קרא עוד

כיף להיזכר שהכל בתוכי אוהב אותי

מוזמנים לצפות בוידאו הספונטאני הזה שצילמתי מתוך ההתרגשות של אחרי פגישה אישית בה נזכרנו וחווינו בפועל איך הכל כולל הכל בפנים אוהב אותנו, איך כל החלקים... קרא עוד

מפגש מבוא בשידור חי – לקראת סדנת הסופ״ש וקבוצות התראפיה

מוזמנים לצפות בהקלטת השידור החי שהתקיים ב9.10.2017 ובו הסברנו בפירוט על צורת ומהות העבודה בסדנאות המרוכזות ובקבוצות התראפיה השבועיות, למי זה מתאים, מה קורה שם, איך... קרא עוד

הנתיב האוהב להגשמת רצון הלב

מוזמנים לצפות בלייב פייסבוק הקצר הזה שבו חלקתי תובנה קטנה אך גם ממש גדולה מבחינתי שהיא מפתח חשוב למי שמרגיש תקוע עם הגשמה של רצונות או... קרא עוד

צפה בסרטונים נוספים